Jesteś tutaj: Strona początkowa

Życie Uniwersalne - 
Wewnętrzna Religia


Jezus nie założył żadnego Kościoła, On nie chodził do żadnego kościoła – my również!

On przyszedł 2000 lat temu, aby przynieść nam, ludziom, Drogę, Prawdę i Życie – wewnętrzną reformę. Została ona nadużyta przez instytucje kościelne, aby założyć zewnętrzną religię. Dlatego Chrystus dzisiaj ponownie objawia przez prorocze słowo Królestwo Boże, którego fundamentem są Dziesięć Przykazań Bożych, Kazanie na Górze i modlitwa Ojcze nasz.

Kto kroczy śladami Jezusa, Chrystusa, bez związywania się z kapłanami i księżmi, ten uzyska szczęście, bezpieczeństwo i wolność, zyska Wewnętrzne Życie i doświadczy bliskości Boga. Oto jest życie w dniu powszednim.

Chrońmy Krainę Pokoju!

Klikając na niżej podany link, uzyskacie Państwo możliwość wypełnienia formularza i przekazania swego głosu w sprawie ochrony Krainy Pokoju zagrożonej przez bezsensowny projekt rozbudowy dróg. Państwa głos (adres) zostanie przekazany właściwym dla tego projektu władzom oraz gremiom politycznym.

Kliknij, aby przejść do strony z formularzem (formularz znajduje się na dole strony).

Istnieje także możliwość pobrania petycji i jej wydrukowania, a następnie zebrania podpisów w gronie osób, które chciałyby oddać swój głos w obronie tej niezwykłej krainy, tworzącej fundament dla nowej świadomości ludzkości, jeśli chodzi o jej podejście do przyrody i zwierząt. Aby pobrać petycję, należy kliknąć na znajdujący się powyżej obrazek lub na ten link

NOWOŚCI - Książki

Kolejne aktualne tematy:

Mają Państwo pytania? Prosimy do nas napisać, ucieszymy się z wiadomości od Państwa.

Orędzie Prawdy

Orędzie Prawdy. Znajdziesz tu takie tematy jak: 'Pomoc dla chorych i cierpiących', 'Nie jesteś sam', 'Żyjesz wiecznie - śmierć nie istnieje', 'Kazanie na Górze - droga do wypełnionego życia', 'Dziesięć przykazań Bożych - drogowskazy do wyższego życia', Pocieszenie dla cierpiących i potrzebujących'.


Spotkania, seminaria i imprezy

Prachrześcijanie nie chodzą do kościołów z kamienia, bo każdy człowiek jest świątynią Boga. Już Jezus, Chrystus, nauczał, że królestwo Boże znajduje się we wnętrzu człowieka. Do tego królestwa nie można zbliżyć się przez przynależność do jakiejś wspólnoty religijnej - dlatego także w Życiu Uniwersalnym nie ma członkostwa - lecz przez życie według przykazań Boga. To, jak takie życie na co dzień przebiega, jest tematem różnych spotkań, seminariów i imprez organizowanych przez Życie Uniwersalne.


Zwierzęta proszą: Pozwólcie nam żyć!

Jezus, Chrystus, żył nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. On uczył jedności między człowiekiem, przyrodą i zwierzęciem. Stąd prośba: Pomóżcie zakończyć wojnę w lasach i na polach, w rzeźniach i laboratoriach! Twórzcie pokój ze zwierzętami, przyrodą i Ziemią! Nie zjadajcie waszych współstworzeń!


 

© 2014 Universelles Leben e.V. • E-mail: info@universelles-leben.orgImpressum