Jesteś tutaj: Strona początkowa > Pobierz

Pobierz


Bóg we wszystkich czasach przemawiał do Swoich ludzkich dzieci poprzez usta prorocze, jednak nigdy dotąd nie było tak wielu możliwości spisania Jego słowa i przekazywania go ludziom, zarówno w formie drukowanej, jak i w postaci nagrań.

To najwyższe dobro duchowe, które Duch Boży wlewa w ten świat poprzez Swoją prorokinię obecnych czasów, Gabrielę, powinno być dostępne dla wszystkich poszukujących ludzi. Dlatego też mają Państwo możliwość pobrania z tej strony dwóch wielkich, boskich dzieł objawionych, jak również różnych wydań broszury "Prorok".

Bezpłatne książki do pobrania

Aby wybrać książkę, kliknij na odpowiednią niebieską kropkę  w poniższej tabelce.

Tytuł książki Polski English Deutsch Wielkość pliku
»To jest Moje Słowo«

527 / 515 / 515 kB

»Wielkie kosmiczne nauki Jezusa z Nazaretu dla Jego apostołów i uczniów, którzy mogli je pojąć« 77 / 63 / 63 kB


Fragmenty innych książek oraz kolejne pozycje do pobrania
znajdą Państwo w Wydawnictwie DAS WORT.

Techniczne wskazówki odnośnie przeglądania plików

Teksty książek zostały spakowane do plików w formacie ZIP. Plik taki należy najpierw rozpakować do dowolnego katalogu za pomocą jednego z programów: pkunzip, winzip, lub innego. Rozpakowany plik mogą Państwo oglądać w przeglądarce, np. Microsoft Internet Explorer, Netscape Communicator, Mozilla, Opera (w wersji 4.0 lub nowszej) oraz wydrukować. Aby otworzyć plik należy dwukrotnie kliknąć na jego ikonie.

W przypadku gdy archiwum ma postać samorozpakowującego się pliku .EXE, należy po jego pobraniu kliknąć dwukrotnie na jego ikonie, aby uruchomić procedurę rozpakowania, i postępować zgodnie z wyświeltlającymi się instrukcjami.

Wszystkie dostępne do pobrania pliki znajdą Państwo na naszym serwerze FTP: ftp://ftp.universelles-leben.org/pub/.

 

 

Prawa autorskie i prawa wykonywania, w szczególności powielanie i przekazywanie (z wyjątkiem osobistego użytku), zastrzeżone. © Verlag Das Wort GmbH, Marktheidenfeld

 

© 2014 Universelles Leben e.V. • E-mail: info@universelles-leben.orgImpressum