Nachádzate sa tu: Univerzálny život všetkých
kultúr celosvetovo
 > Stretnutia > Bibliotéka - Sophia

Bibliotéka - Sophia

Centrum slobodného Ducha


Skrze Božiu prorokyňu pre našu dobu, ktorá žije medzi nami, Gabrielu (Bibliotéka-Sophia - externý link ... ) začala veľká doba: doba slobodného Ducha. Už približne 36 rokov sa prejavuje mocný slobodný Duch, Kristov Boží Duch, skrze Svoju „tlmočníčku“ reči Božej ríše.

Čo je dnes známe o posolstvách Božích prorokov, pochádza zo správ, ktoré boli zapísané, odpísané a preložené väčšinou až roky, desaťročia alebo dokonca storočia po ich účinkovaní a pritom boli dôležité výpovede viditeľne falšované.

Dnes ide Božie slovo do celého sveta ako nikdy predtým aj napriek zákernému ohováraniu a umlčovacím taktikám - hlavne zástupcov cirkevných inštitúcii a pomocníkov ich pomocníkov v médiách, - , ide ku všetkým kontinetom, do mnoých krajín tejto Zeme a dotýka sa ľudí, ktorí hľadajú slobodného Ducha, ktorý ich neviaže a nenúti. Pravé Slovo Večného v tejto dobe je pre mnohých ľudí celosvetovo duchovnou záchrannou kotvou vo svete, ktorý sa stále viac dostáva z koľají, stáva sa stále viac surovým a koniec koncov stojí na kraji priepasti.

Stále viac ľudí sa pýta, kde sa dá vidieť a počuť nefalšované Božie slovo v slove a písme, v tóne a obraze, aby ho mohli pojať do seba hlbšie.
Už dnes prichádzajú ľudia z celého sveta a chcú vedieť viac o všetkom tom, čo sa týka Gabrielinho životného diela, o všetkých pomociach, podnetoch a školeniach Božieho Ducha v našej dobe.
Pre tento účel sa vytvorilo duchovné Medzinárodné centrum, kde sa ľudia môžu hlbšie zaoberať večným kozmickým prameňom, slobodným Duchom:
Sofiina bibliotéka.

V Sofiinej bibliotéke boli vybudované informačné ostrovčeky pre všetky oblasti života, na ktorých sa každý návštevník môže informovať vo svojom jazyku o témach, ktoré mu ležia na srdci výnimočne.

Na informačnom ostrovčeku Gabrielinho nakladateľstva - Das Wort nájdete veľké prejavy Kristovho Božieho Ducha.

Nájdete odkazy na prastaré poznanie ľudstva o reinkarnácii. Dozviete sa, že Ježiš Nazaretský nezaložil cirkev, ale učil vnútorné kresťanstvo, ktoré nie je vôbec zlúčiteľné s vonkajším náboženstvom. Čítate a počujete okrem iného slovo Večného, ktoré objasňuje ľuďom, že neexistuje večné zatratenie, ale že sa všetky duše vrátia naspäť k Bohu, k Nemu, Vše-Večnému.

V príslušných knižných regáloch môžete objaviť mnohé ďalšie knihy a spisy, v ktorých Gabriela dáva odkazy, čo to znamená, uskutočňovať Ježišovu Reč na hore vo všednom dni a ako sa priblížiť Bohu, Večnému, ktorý vo Svojich rukách drží to dobré, pravú studňu života a býva v každom človeku.

Na ďalších ostrovoch v Sofiinej bibliotéke nájdete obšírne informácie napríklad o Medzinárodnej Gabrielinej nadácii pre všetky kultúry celosvetovo. Dielo činu pre človeka, krajinu a zvieratá.

Na krajine pokoja nachádzajú zvieratá znovu životný priestor a môžu viesť život, ktorý im je dôstojný. Príroda sa môže uzdraviť, pôda si vydýchnuť. Krajina pokoja - oáza pre zvieratá a pre rastliny každého druhu, sa stala pilotným projektom a slúži ako príklad, ako matrica pre ďalšie Medzinárodné Gabrieline nadácie, napr. v Afrike. Je to základňa, ktorá dáva ľuďom na celom svete návod, ako byť činný pre ľudí, zvieratá a prírodu v zmysle Ježiša Nazaretského, ako zachovať lesy, pomôcť zvieratám a budovať mierumilovnú krajinu. Je to nádej Zeme.

Pendlujúci autobus jazdí pravidelne od Sofiinej bibliotéky na Krajinu pokoja.

Duchovno božská časť stojí pod strechou Univerzálny život všetkých kultúr celosvetovo. Slobodný Duch, Večný, dal cez Gabrielu nespočetné pomoci pre všetky oblasti života. Na ďalších informačných ostrovoch nájdete napr. podnety ohľadom výživy, vychovávania a opatrovania detí, bývania a obliekania, kultúry a mnoho ďalšieho.

V Sofiinej bibliotéke sa nachádza aj kníhkupectvo s predajom kníh, cd- a dvd- nosičov, ako aj požičovňa kníh a antikvariát.

Otváracia doba:
Pondelok – sobota      9.00 – 20.00 hod.
Nedeľa a sviatky  10.30 – 18.00 hod.
(V nedeľu a v sviatky bez predaja a poradenstva)

Tichá komôrka

Ak máte potrebu, trochu vypnúť, môžete sa k tomu utiahnuť do „tichej komôrky“, ktorá susedí so Sofiinov bibliotékov. Je to miestnosť, ako to Ježiš Nazaretský doporučil na modlenie, keď povedal: „Utiahni sa do tichej komory a vojdi do komôrky srdca, aby si sa zo srdca modlil. Dones v modlitbe ku Mne, ktorý v tebe prebýva, tvoje srdečné prosby a ver, že zmôžem všetko.“

Palmová sála

Slobodný Duch –
Božská Sofiina univerzita

Spojená so Sofiinou bibliotékou je Božská Sofiina univerzita, vyšším vzdelaním podľa Ježišovej Reči na hore. Stretnutia v rámci Sofiinej univerzity, duchovnej univerzity, sa konajú v Palmovej sále. Týždenne sa tam konajú viaceré stretnutia: napríklad prednášky, ale aj meditácie a vnútorné zamyslenia. Program stretnutí nájdete na internete v nemeckom jazyku Gabrieline nakladateľstvo - Das Wort v nemeckom jazyku. V prípade Vašej návštevy zo Slovenska alebo

Česka nám prosím dopredu napíšte, aby sme Vám zabezpečili simultánny preklad.

Adresa

Sophia Bibliothek - Das Zentrum des freien Geistes
Max-Braun-Straße 2
97828 Marktheidenfeld-Altfeld
(Priamo na A3 výjazd Marktheidenfeld)


Größere Kartenansicht

 

© 2014 Universelles Leben e.V. • E-mail: info@universelles-leben.orgImpressum